SPRZĘT OTTOBIKEWŁADYSŁAWOWO - JASTARNIA - HEL

Zadzwoń:

E-BIKE SOHO

ROWER MAJDLLER 28″ E-BIKE SOHO NEXUS7

Rower 3 biegowy (28″)

Rower MĘSKI 3 biegowy (28″)

Ten rower miejski o pięknym, łabędzim kształcie ramy pokocha każdy rowerzysta. Specjalnie wyprofilowana rama, wygodne żelowe siodełko i miejska kierownica pozwalają na zachowanie wyprostowanej pozycji podczas jazdy. 3 biegowy na osprzęcie Shimano w piaście tylnej. Osłonięte przerzutki to gwarancja niezawodności. Rower posiada hamulec w kontrze i przedni hamulec typu V-brake. Oświetlenie diodowe z funkcją podtrzymania napięcia sprawia, że będziesz widoczny nawet wtedy, gdy na chwilę zatrzymasz rower. Amortyzator pod siodełkiem to komfort jazdy nawet na nierównym terenie. Ten rower ma wszystko, czego potrzebujesz. 28-calowe koła, żelowe siodełko, wygodny wypinany na zatrzask koszyk, błotniki, bagażnik z ekspanderami oraz osłonę łańcucha. Jeźdź nim po mieście… albo na wycieczkę. Wszędzie!

Rower dziecięcy (20")

Rower dziecięcy (24″)

Wygodny, rower dziecięcy stworzony specjalnie na potrzeby wypożyczalni Ottobike przez firmę Cossack. Z regulowanym amortyzatorem podsiodełkowym. Hamulec w pedałach i pomocniczy w przednim kole. Oświetlenie.

Przyczepka rowerowa dla dziecI

przyczepka rowerowa dla dzieci Ottobike

Przyczepka rowerowa Little van. Wyposażona w pasy bezpieczeństwa, posiada siatkę przeciw owadom oraz folię chroniącą przed deszczem i wiatrem. Dostosowana do przewozu jednego dziecka. Uwaga: ładowność nie może przekroczyć 26 kg.

Fotelik rowerowy dla dzieci

fotelik rowerowy

Fotelik dla dzieci, montowany z tyłu nad bagażnikiem. Odpowiedni dla dzieci od 1 roku życia i nie cięższych niż 22 kg .

Nasze lokalizacje

Scroll to Top